
A Magyarok Istene Áldjon meg minden "Embert"!
/Tulok/
lakossága részére az Apostoli Magyar Királyság
hatalom átvételi folyamatának befejezéséig,
2013. augusztus 20.-ig
1. A facebookon és más internetes portálokon az AMK térnyerése már megállíthatatlan. A további mozgósítással fel kell gyorsítani a folyamatot. A www.tempopart.hu, www.tempohirek.com,
www.apostolimagyarkiralysag.hu, www.maghirdeto.hu, www.szentkoronabank.hu címû hivatalos honlapjainkon lévõ adatbázisból minél több hírt osszatok meg a facebookon illetve hozzászólások formájában minden más internetes portálon, ahol van hozzászólási lehetõség, akár regisztráció útján is. Elsõdlegesen a Szentkoronára, mint elektronikus fizetõeszközre történõ regisztrációval kapcsolatos linket: Link . Célszerû a megosztásokon és a hozzászólásokon túl a levelezõrendszeretekben is kiküldeni más TEMPO Pártos anyagokkal, reklámvideókkal és más ott található fontos dokumentumokkal együtt
(Videó
Video
Video
Apostoli Magyar Királyság Link1
Apostoli Magyar Királyság Link2
Apostoli Magyar Királyság Link3
2. A fenti anyagokban folyamatosan tettük közzé az adósmentõ programpontjainkat. Az alábbiakban fontossági sorrendben ismételjük meg a cselekvés tervszerû feladatait:
a.) A már végrehajtási szakban lévõ önálló bírósági végrehajtó elõtti eljárásban haladéktalanul jelentsük be a Szentkoronával történõ teljesítési szándékunkat a Vht. 41.§ (1.)-re való hivatkozással írásban, illetve a végrehajtói irodán jegyzõkönyv felvétele mellett, melybõl kérjünk másolatokat. Link
Amennyiben a végrehajtást kérõ a teljesítést írásban elutasítja, úgy jogunkban áll a Vht. 41.§ (5.) alapján pert indítani, ezzel egy idõben a végrehajtási eljárást a per jogerõs befejezéséig fel kell függeszteni.
b.) 1991. évi XLI. Törvény a közjegyzõkrõl a 131.§ alapján a közjegyzõvel foglaltassuk közjegyzõi okiratba, hogy visszavonjuk az egyoldalú tartozáselismerõ nyilatkozatunkat. Link (131. § (1) Nem tekinthetõ közokiratnak az az okirat, amelyet a közjegyzõ a 120-129. §-ban foglaltak megsértésével vagy elmulasztásával készített.)
120. § (1)259 A közjegyzõi okirat elkészítése alkalmával a közjegyzõ kötelessége, hogy
a) meggyõzõdjék a fél ügyleti képességérõl és jogosultságáról, továbbá valódi szándékáról,
b) tájékoztassa a felet a jogügylet lényegérõl és jogi következményeirõl,
c) világosan és egyértelmûen írásba foglalja a fél nyilatkozatait,
d)260 felolvassa a közjegyzõi okiratot a fél elõtt; a közjegyzõi tanúsítványt csak akkor kell felolvasni, ha e törvény kifejezetten így rendelkezik,
e) meggyõzõdjék arról, hogy a közjegyzõi okiratban foglaltak megfelelnek a fél akaratának,
f)261 elõzetesen tájékoztassa a személyazonosság ellenõrzésével érintett felet az ellenõrzés céljáról, módjáról és tartalmáról, a közjegyzõi közremûködés megtagadásának kötelezettségérõl és a 122. § (8) bekezdésében megjelölt bejelentési kötelezettségérõl, valamint az ellenõrzés során megismert adatok kezelésérõl.
(2)262 A tervezeten eszközölt változtatás és kiegészítés szövegének kivételével mellõzhetõ a felek által rendelkezésre bocsátott írásbeli tervezet felhasználásával készített közjegyzõi okirat felolvasása, ha a jogi képviselõvel eljáró jogi személy felek, vagy a lakáscélú állami támogatásokról szóló külön jogszabály szerinti állami kamattámogatással érintett hitelszerzõdést (jelzáloghitel szerzõdést) kötõ felek a közjegyzõ elõtt együttesen kijelentik, hogy az okirat tervezetét megismerték és ezért kérik az okirat felolvasásának mellõzését. A felolvasás mellõzése nem érinti a közjegyzõi okirat készítésével kapcsolatban elõírt egyéb kötelezettségek teljesítését. Nincs lehetõség a felolvasás mellõzésére, ha a felek bármelyike a 124. § a)-c) pontjában megjelölt személy.
A nyilatkozat közjegyzõ elõtti visszavonásával a tartozáselismerõ okirat illetve a végrehajtási záradék jogereje megszûnik. Ezáltal a hitelezõ kényszerül a követelés behajtásának érdekében bírósághoz fordulni. Ezzel egy idõben a végrehajtási eljárások megszûnnek.
c.) Az ellehetetlenülésre hivatkozással keressük meg az illetékes bíróságot, hogy foglalják
jegyzõkönyvbe, és tájékoztassák a hitelezõinket, hogy a tartozásunk megszûnt. A törvényes
bírói intézkedések következtében tartozásaink megszûnnek, és kártérítési pereket indíthatunk a hitelezõinkkel szemben.
312. § (1) Ha a teljesítés olyan okból vált lehetetlenné, amelyért egyik fél sem felelõs, a szerzõdés megszûnik. A teljesítés lehetetlenné válásáról tudomást szerzõ fél haladéktalanul köteles errõl a másik felet értesíteni. Az értesítés elmulasztásából eredõ kárért a mulasztó felelõs.
(2) Ha a teljesítés olyan okból vált lehetetlenné, amelyért a kötelezett felelõs, a jogosult a teljesítés elmaradása miatt kártérítést követelhet.
(3) Ha a teljesítés olyan okból vált lehetetlenné, amelyért a jogosult felelõs, a kötelezett szabadul tartozása alól, és követelheti kárának megtérítését.
(4) Ha a vagylagos szolgáltatások közül valamelyiknek a teljesítése lehetetlenné válik, a szerzõdés a többi szolgáltatásra korlátozódik.
(5) Ha a lehetetlenülésért a választásra nem jogosult fél felelõs, a másik fél választhat a lehetséges szolgáltatás és a lehetetlenné válás következményei között.
(6) Ha a lehetetlenné vált szolgáltatás tárgyának maradványa a kötelezett birtokában maradt, vagy a kötelezett a szolgáltatás tárgya helyett mástól kárpótlást kapott vagy igényelhet, a jogosult a maradvány, illetõleg a kárpótlás átengedését követelheti az ellenszolgáltatás arányos része ellenében.
3.) A fenti lépések megtétele a közüzemi számláinkon túlmenõen minden további tartozásaink megfizetése alól mentesít bennünket. A továbbiakban ne fizessünk a hitelezõinknek egy fillért sem forintban, hiszen a minden magyar állampolgár részvételével alapított Szent Korona Bank a tartozásainkat átvállalta, és részünkre az igazolt, jogos követelések ellenértékét Szentkoronában folyósítja, hogy magunk tudjunk teljesíteni a hitelezõinknek, ha a követelésük vitatása körülményes, illetve biztosított.
Így a terheket nem mi viseljük tovább, hanem a hitelezõink, mivel ha a követeléseiket be akarják hajtani, nekik kell költséges és hosszadalmas bírósági eljárásokat indítani. A bankok nem élhetnek illetékfeljegyzési joggal, így be kell fizetniük a követelésük teljes összegének a 6%-át a bíróság részére.
Azzal, hogy további teljesítéseket nem eszközölünk hitelezõink felé, anyagilag ellehetetlenülnek, és a még regnáló Orbán-kormány nem tudja tõlük beszedni a bankra kivetett adókat, ezzel elõsegítjük, felgyorsítjuk távozásukat. Az eljárások során a "hitelezõink" képviselõi, banki ügyintézõk, tanácsadók, ügyvédek, könyvelõk, bírák, bírósági dolgozók és más "hivatalos személyek" megpróbálnak benneteket megfélemlíteni, lebeszélni a fenti cselekvésrõl, hogy ez nem kivitelezhetõ, mert nem jogszerû, stb., stb.. Ne higgyetek nekik, mert a fentiek alapján látható, hogy nem csak az Apostoli Magyar Királyság törvényei védenek bennünket, hanem még az illegitim 3. Magyar köztársaság törvényei is (Ptk., Btk., stb.).
A közüzemi számlák közül is a fontossági sorrend: villany, víz, internet, telefon (hogy kommunikálni tudjatok illetve elérhetõk legyetek). Gáz, fûtés, stb. csak ezek után következik.
Otthonról az internetes mozgósítás kivitelezhetõ, semmilyen utcai megmozduláson ne vegyetek részt, mert az a horda érdekét szolgálja Link
Természetesen az Apostoli Magyar Királyság Kormányzói hivatala közben folyamatosan intézi a KIEGYEZÉS-ben foglalt hatalomátvétellel kapcsolatos teendõket, egyeztetve a hazai és a nemzetközi szervek illetékeseivel. A csata a kezdetek elõtt eldõlt, a Jóisten döntött, nekünk már csak harcolni kell, de csak ésszel, mert többet ésszel, mint erõvel. Az igazság gyõzni fog.
Csak jogerõs bírói végzéssel kibocsátott fizetési meghagyás alapján lennénk végrehajthatók, és végrehajtásra csak és kizárólag az önkormányzati adóosztály, NAV, bírósági és az önálló bírósági
végrehajtó jogosult (az esetek 90%-ban az önálló bírósági végrehajtót bízzák meg, mivel õ privát veszi le a végrehajtási költségeket, amibõl vissza tud osztani a hordának, így az nem kerül az államkasszába, amit még külön el kellene lopniuk). A faktorcégek és más követeléskezelõk (OTP Faktoring, EOS, Justitia, stb.), pribékjei nem hajthatnak be rajtunk törvényesen semmit, az általuk történõ zaklatás esetén azonnal kérjetek rendõri segítséget, melyet meg fogunk kapni. Ha a fenti lépéseket megteszitek, hivatalos végrehajtók sem tudnak velünk szemben eljárni, ez elõsegíti az õ távozásukat is, mivel nem lesz bevételük, és a náluk alkalmazottként dolgozó "polgártársaink" sem fognak ingyen dolgozni, és nekik is érdekükben áll, hogy az új nemzeti fizetõeszköz minél elõbb teret nyerjen, mivel nekik is jár a havi 1.000 Stk alapjövedelem.
A fenti cselekvéssorozathoz minden segítséget megadunk, keressetek bennünket az ismert minden elérhetõségi helyeinken.
GLATZ FERENC VEZETÉSÉVEL A PATAKI FÉLE BÍRÓK ÉS MÁS HORDATAGOK CIVIL
KEZDEMÉNYEZÉSNEK ÁLCÁZVA MAGUKAT, MERT MÁR ÁTLÁTUNK A SZITÁN.
Kecskemét, 2013.06.29.
kormányzó
Újabb fejlemény (forró drót):
József Kozma :
Javaslom, hogy a semmiségen kívül az ellehetetlenülést is be kell
jelenteni a bank hibájából, mert a semmis szerzõdés esetében az
eredeti állapot vissza állítása lesz a cél a Bíróságoknál, de ezen
kívül az ellehetetlenülés álláspontom szerint a hitelek döntõ
többségénél meg áll ezért a Ptk. 312.§ (3) bekezdését lehet alkalmazni
ez kimondja, hogy a jogosult hibájából következik be az
ellehetetlenülés akkor a kötelezett szabadul a kötelezettsége alól és
kérheti kárának a megtérítését. Szóval jó munkát!!!....
Letöltés
Forintalapú lehet a devizában felvett hitel
2013. augusztus 01., 10:26
Privátbankár, MTI
Cimkék
devizahitel
, Nemzeti Eszközkezelõ
, végtörlesztés
, Bankszövetség
Még a bankok sem tudják, mennyibe kerül ez majd nekik.
A jelzálog alapú devizahitelek forintosításával segítheti a kormány a devizahiteleseket - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter csütörtökön a Kossuth Rádió 180 perc címû mûsorában. A miniszter úgy fogalmazott: a civil érdekképviselettel, valamint a Magyar Bankszövetséggel történt egyeztetéseken körvonalazódott, hogy "valószínû olyan megoldást kell alkalmazni, amely valamilyen módon forintosítja ezeket a hiteleket".
Varga Mihály kifejtette: a kormányváltáskor több mint 730 ezer jelzálog alapú devizahiteles volt Magyarországon, az elmúlt években a végtörlesztéssel, az árfolyamgát bevezetésével, a Nemzeti Eszközkezelõ elindításával, illetve a különbözõ banki ügyfélsegítõ programokkal 488 ezer embernek sikerült valamilyen segítséget adni. Emlékeztetett arra, hogy a kormány úgy döntött, a jelzálog alapú devizahitelt ki kell vezetni a piacról, mert rossz termék, és szeretnének segíteni azoknak az embereknek, akiket az eddigi megoldások nem értek el. Arra kell valamilyen megoldást találni, hogy az idõközben jelentõsen megváltozott árfolyamot és "a hektikusan változó kamatszintet megpróbáljuk valamilyen módon fixálni" - jelezte Varga Mihály, hozzátéve, hogy erre is vannak európai példák, például a kamatszint rögzítése egy plusz-mínusz sávban.
Mindenkinek fizetnie kell
Az érintettekrõl elmondta: az elsõ számú kedvezményezettek azok lehetnek, akik lakáscélú devizaalapú jelzáloghitelt vettek fel, de azok nem, akik szabad felhasználású jelzáloghitelt vettek fel. "Ezen hitelek kivezetése máshogyan történhet majd meg" - fûzte hozzá Varga Mihály. Vannak, akik befektetési céllal vásároltak lakást, rajtuk "nem tudunk segíteni" - mondta Varga Mihály.
Míg korábban a forintárfolyam viszonylag stabil volt, a kamatszintet viszont néha 2-3 százalékkal is meg kellett emelni, nemsokára fordítva lehet, legalábbis a devizahitelek kivezetése után. Részletek>>
Kifejtette: az egyeztetéseken arról még nem volt szó, hogy a bankok mekkora terhet tudnak elviselni, a tehermegosztás nem került szóba. Kiemelte: a tárgyalásokon neki - az állam mellett - nemcsak az érintett hiteleseket, hanem azokat az embereket is képviselnie kell, akik semmilyen hitelt vagy csak forinthitelt vettek fel. Arra a kérdésre, hogy miként lehet majd kiszûrni azokat, akik tudnák fizetni hitelüket, mégis az állami segítségre várnak, Varga Mihály leszögezte: "a hitelt mindenkinek fizetnie kell", csak azokon tudnak és akarnak segíteni, akik a rossz szerzõdések, a rossz termék miatt kerültek nehéz helyzetbe.
Csak semmi kapkodás
A miniszter jelezte: kapkodni nem kell, de megoldást kell találni, legkésõbb õszre el kell készülnie egy megoldási javaslatnak. Mivel a jövõ évi költségvetésrõl szóló törvényt szeptember 30-áig kell benyújtani az Országgyûlésnek, addigra fel kell mérni azt, hogy egy ilyen segítõ program mennyibe kerülhet az államnak
Hát...
Mindenkinek fizetni kell, mindenki érintett!
Gyz